MÓJ TYDZIEŃ


 WRACAMY NA UCZELNIĘ!


JAK WYGLĄDAŁ MÓJ TRENING?
 Poniedziałek:
Wracam do treningów. Dwa tygodnie "odpoczynku" od biegania i pakerni dały odpocząć, wiec siła jest! Chyba, ze to siła związana z nowym-drugim rokiem akademickim. W każdym razie. Wstałałam o 6.30 zjadłam banana z masłem orzechowym i wybiegła. O 7.30 w stronę Gdańska Głównego... To był zły pomysł Ludzi mnóstwo i wszyscy z... papierosami! Jak jeszcze jestem wstanie zrozumieć uzależnienie od słodyczy (którego obżarstwa nie usprawiedliwiam, ale umowny się- słodycze są pyszne, tak nie rozumiem wciągania tego świństwa do płuc. Nie o tym? ) Zjadłam śniadanko i pojechała rowerkiem na uczelnię. Byłam chwilkę. Musiała zrezygnować z wykładów (należę do grupy kujonów i lubię wykłady)ponieważ miałam badania alergologiczne. Pyłki, kurz itd. nic się nie zmieniło.Cały czas uczulenie na te wszystkie dziwne przyziemne sprawy :D Za to już ani śladu po astmie! Tak tak. Miałam (mam) astmę. Z wszystkim można wygrać! Wieczorem bicki, barki, klata i abs.

Wtorek:
Dzień lektorski, więc odpoczynek. Po nim wybrałam się na 9km biegu. Całkiem fajnie, ale w Gdańsku to mi się zupełnie inaczej biega. Ciężko. Pod górkę :D pochodzę z Kujaw.... tu wszędzie prosto i płasko, wiec każdy pagórek to wyzwanie! Wieczorem, triceps, plecy, ABS.

Środa:
Uczelnia od 8, więc pobudka no 6.00 i wyjście o 7.00. 
Powrót późno- kolejne badania alergologiczne tym razem na jedzenie. Wszystko mogę jeść (to nie było na nietolerancję, tylko na uczulenie) wieczorkiem katowałam nóżki! 

Czwartek:
Pierwsze zajęcia z psychologii odwołane. Mogłam pobiegać- 5,5km oraz pojechać rowerkiem na zajęcie- 14km w jedną stronę. Odpuściłam siłownię, bo byłam zmęczona oraz nie miałam pomysłu co ze sobą zrobić :D

Piątej:
Uczelnia na 8.15, więc wyjść musiałam o 7.00. Kawa w rękę i jazda! Chciałam w okienku półtora godzinnym pobiegać, ale przemęczenia mnie pokonało. Zasnęłam :D... Wyszedł rest! I droga do domku i Ukochanego!!!

Sobota:
Domek, zakupy, urodzinki kochanej bratowej, godziny w objęciach Ukochanego i bieganie 15km wpadło!  Cudnie się biegło. Mój czas. W jesieni kocham biegać. Łapały mnie kołki ale koniec końców było naprawdę łatwo! Telewizor, ramiona Pawła, herbata i kominek. Czego więcej chcieć od życia? 

Niedziela:
7.30 pobudka. 8.00 kościółek. Od 9-11 śniadanie :D w domu to się nie da nie jeść :D od 12 bieganko z rodzicami. Pod wiatr,ale później przyjemnie! Las jest cudny. 16,5km. Od 14-16 obiad :DJAK WYGLĄDAŁ MÓJ PLAN ŻYWIENIOWY?

Generalnie to całkiem ładnie było. Zauważyła że mama wielki problem z miętowymi "słodyczami". Kupuje mentosy i zjadam całą paczkę, kupuje gumy i zjadam całą paczkę, kupuje tictacki i to samo. Olaboga!
Wpadło kilka cukierków typu ''Michałki''i oraz'' nimm2''.
W weekend były ciasta, czekoladki, herbatnik oraz ''kasztanki'' i ''tikitaki'' I największa słabość czyli paluszki. Domowy obiad- zrazy, ziemniaki, buraczki i ogórki. Generalnie równowaga zachowana .
 


 UZALEŻNIENIA?Moje uzależnienie. Raczej będzie trwało. Omleto-ciasto marchewkowy. Robię je na oko, ale napisałam dla was kilka opcji. Nie wiem jakie są markosy, które rządzą fit światem...czyli nie jestem fit? Ja przeszłam już na intuicyjne jedzenie i czuje się cudownie bez wagi kuchennej!

PRZEPISY


Sandy

Jestem studentką Wychowania Fizycznego na AWFiS w Gdańsku. W swoim życiu miewałam wiele przelotnych pasji, zainteresowań, hobby... jednakże wszystkie po pewnym czasie mijały. Miało to miejsce dopóki nie zaczęłam (głównie przez własne kompleksy) zajmować się sportem, zdrowym żywieniem i ogólnie pojmowanym zdrowym stylem życia. Od tamtej pory nie potrafię wyobrazić sobie swojego dnia bez małej porcji ćwiczeń, czy też biegów.

6 komentarzy:

 1. Uważam, że nadmierna obsesja na punkcie jedzenia to nic dobrego. Nie prowadzi do niczego związanego ze szczęściem i prawdziwą wolnością, a ograniczeniem. Nic się stanie, jeśli nie sprawdzi się makro, zje kilka ciastek. Liczy się uśmiech na twarzy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz RACJĘ! ale ludzie (i ja, może pod innym względem, ale i ja) muszą się jeszcze wiele nauczyć :)

   Usuń
  2. Człowiek uczy się przez całe życie. I ja wciąż się uczę, ale zdobywam wiedzę na przestrzeni lat. :)
   :*

   Usuń
 2. Super post! Czy to jest notes z Marilyn Monroe? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To portfel!
   Dziękuje!zaprasza częściej💕

   Usuń